Korzystamy z plików cookie. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.
OK

Bezprzewodowy rejestrator temperatury Efento

EfLog

Nowy

 • Rejestracja z dokładnością 0.25 °C w zakresie od -20 °C do +70 °C i 0.5°C w zakresie -35 do -20 °C
 • Pojemność pamięci: 30 000 pomiarów;
 • Bateria o dużej pojemności zapewnia pracę przez okres dwóch lat;
 • Współpraca z telefonami lub tabletami z systemem Android 4.4 lub nowszym i Bluetooth 4.0;
 • Możliwość ustawienia przedziału rejestracji od 1 min do 10 dni


Więcej

260,00 zł

- +

Producent Efento

 
Więcej informacji

Bezprzewodowe rejestratory temperatury stosowane są do pomiarów stacjonarnych (magazyny, szpitale, muzea) lub do pomiaru temperatury w trakcie transportu. Sensory współpracują z czterema aplikacjami (Efento InspectorEfento TransportEfento LoggerEfento Cloud) i umożliwiają m.in. rejestrowanie temperatury, powiadomienia o przekroczeniu bezpiecznych progów temperatury i generowanie automatycznych raportów. Urządzenia zasilane są baterią, która zapewnia ich bezobsługową pracę przez okres co najmniej dwóch lat. Rejestratory komunikują się ze smartfonami lub Efento Gateway w technice Bluetooth Low Energy. Maksymalny zasięg sensora wynosi ok. 100 m w otwartej przestrzeni. Sensory rejestrują w swojej pamięci 28 000 pomiarów temperatury.

Dane techniczne:

 • Pomiar z dokładnością do 0.25 °C w zakresie od -20 °C do +70 °C i z dokładnością 0.5°C w zakresie -35 do -20 °C
 • Zakres pracy: od -35 °C do +70 °C
 • Częstotliwość pomiaru: możliwość konfiguracji w zakresie 1 min - 10 dni
 • Zasilanie: jedna bateria rozmiar AA, 3.6 V
 • Częstotliwość pracy modułu radiowego: 2.4 GHz
 • Certyfikaty: CE, FCC
 • Wymiary: 27 x 71 x 71 mm
 • Waga: 80 g

Na życzenie klienta rejestratory temperatury Efento mogą być dostarczone ze świadectwem wzorcowania zgodnie z normą ISO/IEC 17025. Wzorcowanie jest usługą dodatkowo płatną, - cena 89 zł netto. Przykładowe świadectwo wzorcowania 

Badanie są wykonanywane w zewnętrznym laboratorium pomiarowym, przy użyciu termometru laboratoryjnego wzorcowanego z odniesieniem do wzorców Głównego Urzędu Miar.

Strona producenta Bezprzewodowy rejestrator temperatury

 
Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna obsługująca rejestratory Efento dostępna jest dla wszystkich urządzeń z systemem operacyjnym Android 4.4 lub nowszym. Dodatkowo urządzenie mobilne musi byc wyposażone w Bluetooth 4.0 (Bluetooth Smart). Aplikacja dostępna jest za darmo zarówno na tablety jak i telefony i może byc pobrana z Google Play. Najważniejsze funkcje aplikacji:

  
Podgląd bieżącej temperatury
Aplikacja wyświetla bieżące wartości temperatury odczytywane ze wszystkich rejestratorów dostępnych w zasięgu urządzenia mobilnego. Dane dotyczące bieżącej temperatury odświeżane są na bieżąco - za każdym razem gdy rejestrator dokona pomiaru. Na ekranie z bieżącymi odczytami temperatury widoczna jest również nazwa rejestratora nadana mu przez użytkownika oraz numer seryjny rejestratora umożliwiający jego łatwą identyfikację (numer seryjny znajduje się również na naklejce na każdym rejestratorze). Aby odczytać bieżącą temperaturę wystarczy znaleźć się w zasięgu rejestratora (brak konieczności łączenia, parowania, itp.). Temperatura podawana jest z rozdzielczością 0,1 stopnia Celsjusza.

Informacje na temat serii pomiarowej, generowanie wykresów i raportów

Po odczytaniu danych z rejestratora użytkownik ma dostęp do następujących informacji:

 • Minimalna i maksymalna temperatura w serii pomiarowej wraz z datą i godziną wystąpienia każdej z nich
 • Data i godzina rozpoczęcia i zakończenia serii pomiarowej
 • Okres pomiarów (możliwość konfiguracji okresu z przedziału 1 minuta - 10 dni)
 • Poziom zapełnienia pamięci rejestratora. Rejestrator może pomieścić w swojej pamięci 30 000 pomiarów. Na ekranie urządzenia mobilnego widoczny jest poziom zapełnienia pamięci wyrażony w procentach
Dodatkowo, możliwa jest wizualizacja danych pomiarowych w postaci wykresu z oznaczonymi wartościami minimalną i maksymalną. Użytkownik może również wygenerować raport (format csv) dotyczący serii pomiarowej i wysłać wszystkie pomiary na wskazany adres email lub wyeksportować je na serwer (np. Google Drive).
Konfiguracja pracy rejestratora
Po połączeniu z rejestratorem możliwa jest konfiguracja okresu pomiaru (1 minuta - 10 dni), nadania mu nazwy oraz wyczyszczenia pamięci urządzenia (usunięcie wszystkich danych i rozpoczęcie nowej serii pomiarowej). Aby dokonać zmiany ustawień sensora konieczne jest wpisanie hasła. Każdy z rejestratorów ma przydzielone unikalny kod umożliwiający wejście do ustawień. Kod umieszczony jest na naklejce znajdującej się na rejestratorze.

Akcesoria

7 Innych produktów w tej kategorii

Porównaj 0