Korzystamy z plików cookie. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.
OK

Dostawa

Formy dostawy

Kupując w naszym sklepie możesz wybrać następujące formy dostawy:

  • Dostawa kurierem UPS po wpłacie na konto (przedpłata) - zamówienie wysyłane jest firmą kurierską UPS Sp. z o. o. Paczki wysyłane UPS są ubezpieczone do wielkości wartości zamówienia. Odbierając towar od kuriera należy sprawdzić kompletność i stan otrzymanego towaru w obecności kuriera. Jeżeli towar jest uszkodzony należy sporządzić protokół, który jest podstawą do reklamacji. Przesyłki wysłane kurierem UPS śledzić można na stronie www.ups.pl. Przesyłki wysyłane kurierem na ogół trafiają do odbiorcy następnego dnia po wysłaniu. W przypadku braku towaru w magazynie zostaną Państwo o tym poinformowani wraz z podaniem możliwego terminu realizacji zamówienia.
  • Dostawa kurierem UPS z płatnością przy odbiorze (pobranie) - zamówienie wysyłane jest firmą kurierską UPS Sp. z o. o. Paczki wysyłane UPS są ubezpieczone do wielkości wartości zamówienia. Odbierając przesyłkę od kuriera należy zapłacić mu kwotę widoczną na zamówieniu. Odbierając towar od kuriera należy sprawdzić kompletność i stan otrzymanego towaru w obecności kuriera. Jeżeli towar jest uszkodzony należy sporządzić protokół, który jest podstawą do reklamacji. Przesyłki wysłane kurierem UPS śledzić można na stronie www.ups.pl. Przesyłki wysyłane kurierem na ogół trafiają do odbiorcy następnego dnia po wysłaniu. W przypadku braku towaru w magazynie zostaną Państwo o tym poinformowani wraz z podaniem możliwego terminu realizacji zamówienia.
  • Dostawa do Paczkomatu Inpost - Paczkomaty to skrytki rozmieszczone na terenie całej Polski. Przesłka wysyłana jest do wybranego przez Państwa Paczkomatu. Gdy przesyłka jest gotowa do odbioru zostają Państwo powiadomieni o tym przez SMS. Odbiór przesyłi z paczkomatu możliwy jest przez 24h, 7 dni w tygodniu. Przesyłki wysyłane paczkomatem ubezpieczone są na kwotę 5000 zł. Ze względu na wymiary skrytek paczkomatowych, maksymalne wymiary paczki, która może być dostarczona w ten sposób to 39 x 36 x 62 cm, waga do 25 kg. Przesyłki zwykle docierają do paczkomatów w przeciągu dwóch dni roboczych. W przypadku braku towaru w magazynie zostaną Państwo o tym poinformowani wraz z podaniem możliwego terminu realizacji zamówienia.

Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia jest indywidualnie ustalany dla każdego zamówienia. Składając zamówienie w naszym sklepie otrzymają Pańśtwo informacje dotyczące czasu realizacji zamówienia. Ogólne zasady realizacji zamówień:

  • Jeden dzień roboczy - Jeżeli zamówienie zostało złożone do godziny 12 i zamówiony towar jest dostępny w magazynie, to wysyłany jest tego samego dnia.
  • Dwa dni robocze - Jeżeli zamówienie zostało złożone po godzinie 12 i zamówiony towar jest dostępny w magazynie, to wysyłany jest w następny dzień roboczy.
  • Ustalane indywidualnie - Jeżeli towaru nie ma w magazynie, to termin realizacji jest ustalany indywidualnie. W takim przypadku nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia czasu i warunków realizacji zamówienia

Ostatnio oglądane

Brak produktów
Porównaj 0