Korzystamy z plików cookie. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.
OK

Najczęściej kupowane

Kontrola dostępu 

Systemy kontroli dostępu stały się standardem w każdym nowo budowanym obiekcie. W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt umożliwiający bydowę rozległych systemów kontroli dostępu w oparciu o sieci IP, urządzenia pracujące autonomicznie oraz dedykowane systemy kontroli dostępu dla hoteli. Systemy kontroli dostępu mogą być konfigurowane w praktycznie dowolny sposób, tak aby dopasować je do Państwa wymagań, dodatkowo możliwa jest ich integracja z systemami p.poż czy z monitoringiem IP. 

 • Zamki kodowe

  Zamki kodowe to podstawowy i najczęściej stosowany element systemów kontroli dostępu. Oferujemy Państwu zarówno pracujące autonomicznie jak i grupowo w połączeniu z kontrolerami dostępu TCP/IP. Niektóre zamki posiadają również wbudowany czytnik kart (Mifare / EM). Szeroki wybór modeli pozwoli wybrać odpowiednie rozwiązanie do montażu na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.

 • Czytniki kart

  Czytniki kart zbliżeniowych EM (125 kHz) i Mifare (13,56 MHz) to podstawowy i najczęściej stosowanych element systwemów kontroli dostępu. Oferujemy Państwu zarówno czytniki pracujące autonomicznie jak i grupowo w połączeniu z kontrolerami dostępu TCP/IP. Niektóre czytniki posiadają również klawiaturę numeryczną i mogą dodatkowo pełnić rolę zamka kodowego.

 • Czytniki linii papilarnych

  Biometryczna kontrola dostępu oparta o czytniki linii papilarnych gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa obiektów. Niektóre modele czytników linii papilarnych umożliwiają również dwufaktorową autoryzację przez odczyt kart.

 • Kontrolery TCP/IP

  Kontrolery dostępu TCP/IP umożliwiają budowę złożonych i rozległych systemów kontroli dostępu. Systemy oparte o kontrolery dostępu IP mogą być zdalnie zarządzane i programowane. Komunikacja pomiędzy kontrolerami a komputerem odbywa się po sieci IP, dzięki czemu znikają wszelkie ograniczenia dotyczące odległości pomiędzy elementami systemu. Kontrolery są programowane i zarządzane przy pomocy darmowego oprogramowania.

 • Zamki hotelowe

  Zamki hotelowe to podstawowy element kontroli dostępu dla hoteli. Zamki pracują w systemie jednego klucza, dzięki czemu goście hotelowi mają dostęp do wybranych pomieszczeń i stref w hotelu przy pomocy jednej karty. Szyldy zamków wykonane ze stali nierdzewnej i dodatkowo zabezpieczone powłoką PVD która sprawia, że powierzchnia staje się twarda i odporna na wszelkie zarysowania. Żywotność wkładek zamków to 1 000 000 naciśnięć klamki.

 • Zamki do szafek

  Elektroniczne zamki do szafek znajdują zastosowanie w przebieralniach basenowych, szatniach klubów fitness, w szafkach pracowniczych czy szatniach w hotelowych SPA. Zamki mogą być otwierane przy pomocy kart zbliżeniowych i kodu PIN. Zamki współpracują z systemem jednego klucza, co umożliwia dostęp do wybranych pomieszczeń i otwieranie szafki przy użyciu jednej karty.

 • Akcesoria
Wyświetlane 1 - 28 z 28 produktów
Wyświetlane 1 - 28 z 28 produktów

Ostatnio oglądane

Brak produktów
Porównaj 0