Korzystamy z plików cookie. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.
OK

Najczęściej kupowane

Sensory i rejestratory 

Oferowane przez nas sensory pozwalają na pomiar i rejestrowanie tamperatury i / lub wilgotności. Szeroki wybór interfejsów komunikacyjnych (USB, WiFI, GSM, GPRS, Bluetooth 4.0) pozwoli na dobranie rejestratora spełniającego każdą potrzebę. W naszej ofercie dostępne są rejestratory z powiadomieniami SMS, email, jak również podstawowe urządzenia rejestrujące temperaturę i zapusujące ją we własnej pamięci.

  • Sensory bezprzewodowe WiFi

    Rejestratory WiFi mierzą i rejestrują temperaturę i wilgotność. Dzięki wbudowanym modułom komunikacyjnym WiFi mogą bezprzewodowo przesyłać pomiary do komputera lub do serwera "w chmurze". Użytkownicy mają ciągły podgląd mierzonych parametrów wraz z możliwością konfiguracji progów alarmowych, przekroczenie których spowoduje wysłanie alarmowego e-maila.

  • Rejestratory z powiadomieniami SMS

    Rejestratory temperatury z możliwością wysyłania alarmowych SMS w przypadku przekroczenia ustalonych progów. Urządzenia pozwalają dodatkowo na zapis pomiarów i generowanie raportów. Rejestratory z powiadomieniami SMS znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie konieczny jest stały nadzór nad temperaturą: w lodówkach z lekami i szczepionkami, w transporcie żywności, HACCP, itd.

  • Rejestratory Bluetooth 4.0

    Rejestratory temperatury pracujące w oparciu o Buetooth 4.0 pozwalają na bezpośrednią komunikację z telefonami komórkowymi i tabletami. Dzięki zastosowaniu tej techniki, możliwe jest bezprzewodowe odczytanie danych z pamięci rejestratorów za pomocą dedykowanych aplikacji mobilnych. Technika Bluetooth 4.0 pozwala na minimalizację poboru prądu przez rejestratory, dzięki czemu pracować mogą kilka lat na jednej baterii.

Wyświetlane 1 - 17 z 17 produktów
Wyświetlane 1 - 17 z 17 produktów

Ostatnio oglądane

Brak produktów
Porównaj 0