Korzystamy z plików cookie. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.
OK

Katalog

Producent

Najczęściej kupowane

Domofony IP 

Domofony i wideodomofony IP oferują zupełnie nowe możliwości komunikacyjne. Rozmowa z domofonu może byc przekierowana na telefon komórkowy albo dowolne urządzenie VoIP (telefon IP, komputer, itd.) podłączone do Internetu i znajdujące się w dowolnym miejscu na świecie. Domofony IP są zgodne z protokołem SIP 2.0, dzięki czemu są kompatybilne z praktycznie każdym urządzeniem VoIP. Domofony IP mogą współpracować z centralami IP (IP PBX) lub wykonywać połączenia bezpośrednio na urządzenia odbiorcze. Wideodomofony IP wykorzystują sięć LAN, co upraszcza i obniża koszty wykonania instalacji teletechnicznych w obiekcie.

 • Domofony indywidualne

  Domofony i wideodomofony IP przeznaczone do montażu w domach jednorodzinnych, małych firmach lub budynkach użyteczności publicznej. Domofony są wyposażone w jeden przycisk i dodatkową klawiaturę numeryczną lub czytnik kart. Domofony IP są zgodne z protokołem SIP, dzięki czemu mogą być integrowane z systemami telefonii VoIP, przekierowywać rozmowę na telefon komórkowy, komputer lub telefon IP.

 • Domofony zbiorcze

  Domofony i wideodomofony IP wieloabonentowe idealnie sprawdzają się w biurowcach, blokach lub na osiedlach zamkniętych. Domofony dostępne są w wersji z kilkoma przyciskami lub klawiaturą numeryczną umożliwiającą połączenie z wybranym lokalem. Dodatkowo, niektóre modele domofonów IP posiadają wbudowany czytnik kart. Domofony IP są zgodne z protokołem SIP, dzięki czemu mogą być integrowane z systemami telefonii VoIP, przekierowywać rozmowę na telefon komórkowy, komputer lub telefon IP.

 • Domofony alarmowe

  Interkomy IP umożliwiające komunikację głosową z dyspozytorem w przypadku zagrożenia. Dzięki zastosowaniu techniki IP dyspozytor może znajdować się w dowolnej odległości od terminala interkomu. Jaskrawy kolor interkomów sprawia, że widoczne są one w każdych warunkach. Interkomy alarmowe pracują w oparciu o protokół SIP 2.0, dzięki czemu mogą komunikować się z dowolnym urządzeniem VoIP.

 • Domofony wandaloodporne

  Domofony i wideodomofony IP o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Stosowane mogą być wszędzie tam, gdzie istotne jest solidne wykonanie i długotrwała żywotność urządzenia. Domofony IP pracują w oparciu o protokół SIP 2.0.

 • Moduły interkomów IP

  Moduły interkomowe IP przeznaczone są do integracji z systemami autorskimi. Najpopularniejsze zastosowania to systemy parkingowe, bankomaty czy systemy informacyjne. Zastosowanie modułów interkomowych IP pozwoli na transmisję dźwięku i obrazu oraz zdalne otwieranie drzwi. Moduły wykorzystują protokół SIP 2.0. Niektóre z modułów pozwlają na realizację prostych funkcji automatyki, podłączenie czytników kart oraz kamer IP.

 • Akcesoria
Wyświetlane 1 - 2 z 2 produktów
Wyświetlane 1 - 2 z 2 produktów

Ostatnio oglądane

Brak produktów
Porównaj 0